NAŠE SLUŽBY

Spoločnosť nanoKOSICE.sk tvorí tím odborníkov v automobilovom a detailingovom priemysle so zmyslom pre detail a PRESNOSŤ.

Najkvalitnejšia sklokeramická ochrana laku s certifikovanou tvrdosťou 9H.

CERTIFIKÁTY

GALÉRIA

Čo je Nano Ceramic Protect?

Séria produktov Nano Ceramic Protect sú širokou škálou prípravkov na ochranu a údržbu vozidiel. Nano Ceramic Protect sú revolučné produkty na ochranu povrchov, od ochrany laku, cez detaily ako je čalúnenie až po ochranu skla. Štruktúra týchto produktov je založená na vysokom štandarde nanotechnológie. Produkty Nano Ceramic Protect - ochranné krytie s molekulárnou keramickou 3D štruktúrou najlepšej kvality, ktoré je v súčasnosti dostupné na trhu, má certifikát tvrdosti stupňa 9H, ktorý potvrdzuje najvyššiu výdrž pri ochrane povrchu. V dôsledku spájania molekúl na povrchu náteru, Nano Ceramic Protect Hard 9H kryštalizuje a vytvára odolnú a trvanlivú ochrannú vrstvu. Vysokokvalitné produkty sú zamerané na dlhodobú konzerváciu jednotlivých prvkov, vrátane atraktívneho vzhľadu vozidla.

Spokojnosť zákaznikov

100%

Spoľahlivosť

100%

Kvalita

100%

Životnosť

100%

NANO CERAMIC PROTECT PRODUKTY

Nano Ceramic Protect je spomedzi všetkých ochranných keramických systémov dostupných na trhu najvyspelejší. Vyznačuje sa vysokou trvanlivosťou a odolnosťou voči poškriabaniu, chemikáliám a vplyvom vonkajších podmienok. Najvyššia kvalita, najvyspelejšia nanotechnológia, primeraná cena ako aj výkon, rýchlosť a jednoduchosť používania spôsobili rýchlo narastajúcu popularitu produktov Nano Ceramic Protect a dôverujú im aj najväčšie autodetailové trhy po celom svete. Produkty Nano Ceramic Protect sú dostupné v 30 krajinách (od Škandinávie až po Saudskú Arábiu) a toto číslo neustále rastie.

VIDEÁ

Hard ceramic protective coatings

Nano Ceramic Protect Center

Hardness test NCP Hard 9H

Fire test NCP Hard 9H

Certifikovaná tvrdosť 9H

Tvrdosť 9H je nespochybniteľný bestseller všetkých keramických ochrán od Nano Ceramic Protect. Je certifikovaná medzinárodnou zárukou nezávislého certifikátu tvrdosti 9H, ktorý dokazuje vysokú pevnosť a odolnosť ochrany. Tieto produkty sú dostupné len v autorizovaných autodetailových predajniach. Venujú sa keramickej ochrane autolakov a diskov a ich funkčnosť je zaručená certifikátom.

Kontaktujte nás